Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN

Nejlepší cena: 39 Kč Skladem

Popis produktu
Akvarelové pastelky, které po smíchání s vodou vytváří velice zajímavé toky barev. Odstíny jsou tedy ideální k jemnější, decentní kresbě, nejsou tolik jasné. Pastelky můžete použít i na sucho, díky jejich jemné textuře se snadno...
Zobrazit celý popis →

Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN

Prohlédněte si Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN - detailní informace o produktu, recenze a dostupnost. Produkt můžete také vyhledat na Heurece.

Kde mají Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN?

Produkt Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN můžete zakoupit v následujících eshopech. Produkty jsou seřazeny podle ceny pro snadnější orientaci.

Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN

Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN


Více informací

Nejlevnější 39 Kč
Nejdražší 39 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie:
Výrobce: Derwent
Cena od: 39 Kč

Další kategorie

Oživte své umění s akvarelovými pastelkami

Tento jedinečný odstín zelené barvy nabízí skvělou příležitost pro vytváření jemných a podmanivých přírodních scén. S těmito pastelkami můžete experimentovat s různými technikami, které změní vaše umělecké dílo na skutečně živý obraz. Díky jejich schopnosti reagovat na vodu můžete vytvářet jemné přechody a textury, což vaše kresby posune na novou úroveň. Pastelky jsou ideální pro detailní práci i pro širší plochy, takže si je zamilujete bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý umělec.

Pohodlné použití a skvélé výsledky

Díky svému jemnému zpracování a vysoké pigmentaci vám tyto pastelky umožní snadno se pohybovat od suchého kreslení po techniku akvarelu. Jejich textura napomáhá k dokonalému míchání barev, takže můžete dosahovat požadovaných výsledků bez zbytečné námahy. Můžete je používat jak na papíře, tak na jiných materiálech, čímž si otevíráte nekonečné možnosti. A co je nejlepší, i po zaschnutí je možné pastelkami opětovně manipulovat vodou, což přidává ještě více flexibility vašemu kreativnímu procesu.

Objevte kouzlo odstínu zelené

Odstín zelené, který tyto pastelky nabízejí, je dokonalý pro přírodní motivy, ať už se jedná o krajiny, rostliny nebo dokonce zvířata. Můžete jej využít k tomu, abyste vnesli do svých děl přirozenou atmosféru, která zaujme každého diváka. Nebojte se experimentovat s hloubkou a intenzitou barvy, protože právě variabilita tohoto odstínu dává vaší umělecké práci jedinečný a osobitý nádech.

Jaké techniky mohu použít s tímto odstínem pastelky?

Odstín nabízí různé techniky, od jemného suchého kreslení po dynamické akvarelové efekty. Můžete směle kombinovat různé styly a vytvořit tak jedinečná díla.

Jsou pastelky trvanlivé a snadno se používají?

Ano, pastelky jsou navrženy tak, aby byly trvanlivé a snadno se s nimi pracovalo. Mohou být použity na suchu i v kombinaci s vodou pro dosažení skvělých výsledků.

Specifikace Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN

  • Odstín: OLIVE GREEN
  • Vhodné pro suchou i mokrou aplikaci
  • Vysoce pigmentované jádro pro bohaté barvy
  • Snadné míchání a layering
  • Nebarvení permanentní, lze znovu aktivovat vodou

Parametry Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN

  • Váha: lehké a snadno manipulovatelné
  • Rozměry pastelky: standardní velikost pro pohodlné držení
  • Materiál: kvalitní pigmenty a vosk
  • Čistitelnost: snadno omyvatelné vodou

Výhody Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN

  • Flexibilní použití pro různé techniky
  • Možnost opětovného míchání po zaschnutí
  • Vysoká kvalita a trvanlivost barev
  • Ideální pro umělce všech úrovní dovedností

Recenze Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN

Naše hodnocení

Recenze Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN

Akvarelové pastelky, které po smíchání s vodou vytváří velice zajímavé toky barev. Odstíny jsou tedy ideální k jemnější, decentní kresbě, nejsou tolik jasné. Pastelky můžete použít i na sucho, díky jejich jemné textuře se snadno mísí a vrství. Pastelky Watercolour nejsou permanentní, i po zaschnutí lze opět nanést vodu a dále s barvou hýbat. Odstín: OLIVE GREEN.

Produkt Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN z kategorie si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Davona.cz za cenu 39 Kč.

Parametry Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN

váha 0.0070 kg
objem 42.7500 cm3
barva zelená
Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN má EAN kód 636638002552

Veškeré další parametry výrobku Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN naleznete například na webu Davona.cz

Nejlepší

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší

Kvalitní

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní

Recenze a hodnocení Watercolour pastelky Derwent 51 OLIVE GREEN

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt