Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks)

Nejlepší cena: 241 Kč Skladem

Popis produktu
Plátek z vosku k dekoraci svíček je veliký 100 x 100 x 0,5mm, v balení je 12ks. Z plátku sejměte krycí papír. Kovovým vykrajovátkem vyřízněte požadovaný tvar, nebo vystřihněte nůžkami. Nevkládejte do raznic, embosovacích kapes,...
Zobrazit celý popis →

Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks)

Prohlédněte si Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks) - detailní informace o produktu, recenze a dostupnost. Produkt můžete také vyhledat na Heurece.

Kde mají Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks)?

Produkt Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks) můžete zakoupit v následujících eshopech. Produkty jsou seřazeny podle ceny pro snadnější orientaci.

Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks)

241 Kč
Do obchodu

Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks)


Více informací

Nejlevnější 241 Kč
Nejdražší 241 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie:
Výrobce: Knorr prandell
Cena od: 241 Kč

Další kategorie

Jednoduché a kreativní výrobky ze svíčkového vosku

Vytváření svíček může být zábavným a relaxačním procesem, který vám umožní projevit svou kreativitu. S těmito praktickými plátky vosku můžete snadno vyrábět svíčky, které ozdobí váš domov nebo poslouží jako jedinečné dárky pro vaše blízké. Plátky jsou již připravené k použití a stačí jen odstranit krycí papír. Dělejte si svíčky podle svých představ a užívejte si okamžiky tvorby.

Rychlá a snadná manipulace s voskovými plátky

Práce s tímto voskem je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální přípravky. Stačí vzít plátek vosku, pečlivě nastříhat nebo vykrojit požadovaný tvar a aplikovat ho na svíčku. Díky široké škále základních barev můžete rychle měnit vzhled svíček podle aktuální atmosféry nebo příležitosti. Není třeba se obávat složitých metod nebo drahých vybavení.

Praktické využití v každodenním životě

Vosk na výrobu svíček v plátcích se skvěle hodí pro všechny, kteří chtějí oživit svůj domov nebo přidat osobní dotek do dárků. Můžete ho používat nejen pro dekoraci svíček, ale také pro různé kreativní projekty, jako jsou domácí dekorace nebo dětské výtvarné aktivity. S těmito plátky vosku mohou být vaše nápady neomezené a zábava nikdy nekončí.

Jaké barvy jsou k dispozici?

Na výběr máte z několika základních barev, které se snadno kombinují a tvoří tak originální design. To vám umožní přizpůsobit svíčky podle svých představ.

Je možné plátky vosku použít pro jiné projekty?

Určitě ano. Plátky vosku jsou velmi univerzální a můžete je aplikovat na různé dekorace nebo výtvarné projekty, které vás napadnou.

Specifikace Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks)

  • Rozměr plátku: 100 x 100 x 0,5 mm
  • Počet plátků v balení: 12 ks
  • Materiál: kvalitní svíčkový vosk

Parametry Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks)

  • Snadná manipulace a použití
  • Bez nutnosti speciálního lepení nebo nahřívání
  • Vhodné pro kreativní a dekorativní projekty

Výhody Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks)

  • Rychlé a jednoduché použití pro každého
  • Možnost vyrobit unikátní svíčky podle vlastních představ
  • Oživí domácí dekoraci a obohatí osobní dárky

Recenze Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks)

Naše hodnocení

Recenze Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks)

Plátek z vosku k dekoraci svíček je veliký 100 x 100 x 0,5mm, v balení je 12ks. Z plátku sejměte krycí papír. Kovovým vykrajovátkem vyřízněte požadovaný tvar, nebo vystřihněte nůžkami. Nevkládejte do raznic, embosovacích kapes, ani řezacích šablon Big Shotu. Hotový tvar zahřejte mezi dlaněmi a přiložte na svíčku, použijte mírný tlak. Není třeba žádné speciální lepení, nebo nahřívání fénem, či jiným elektrickým přístrojem.

Produkt Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks) z kategorie si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Davona.cz za cenu 241 Kč.

Parametry Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks)

váha 0.0450 kg
objem 299.0000 cm3
Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks) má EAN kód 4011643795785

Veškeré další parametry výrobku Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks) naleznete například na webu Davona.cz

Nejlepší

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší

Kvalitní

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní

Recenze a hodnocení Vosk na výrobu svíček v plátcích základní barvy (12ks)

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt