Stříbrný korálek 1,8 mm - 50 ks

Nejlepší cena: 176 Kč Skladem

Popis produktu
Stříbrný korálek 1,8mm dodá vašemu šperku lesk a eleganci. Korálek má široký průtah a je vhodný jako komponent při tvorbě šperků a lze jej použít samostatně nebo jako ozdobný oddělující díl mezi korálky.
Zobrazit celý popis →

Stříbrný korálek 1,8 mm - 50 ks

Prohlédněte si Stříbrný korálek 1,8 mm - 50 ks - detailní informace o produktu, recenze a dostupnost. Produkt můžete také vyhledat na Heurece.

Kde mají Stříbrný korálek 1,8 mm - 50 ks?

Produkt Stříbrný korálek 1,8 mm - 50 ks můžete zakoupit v následujících eshopech. Produkty jsou seřazeny podle ceny pro snadnější orientaci.

Bižuterní komponenty ze stříbra Ag 9251000

Stříbrný korálek 1,8 mm - 50 ks

176 Kč
Do obchodu
Bižuterní komponenty ze stříbra Ag 9251000

Stříbrný korálek 1,8 mm - 50 ks


Více informací

Nejlevnější 176 Kč
Nejdražší 176 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Výrobce:
Cena od: 176 Kč

Další kategorie

Elegantní doplněk pro šperkařství

Tento malý, ale efektní prvek je ideální pro všechny, kdo se zabývají výrobou šperků. Díky svému stříbrnému povrchu dodává korálek vašim výtvorům jedinečný lesk a šarm. Umožňuje kreativně kombinovat s různými materiály a vytvářet tak originální a osobité kousky, které zaujmou vaše okolí. Může být použit jak samostatně, tak jako dekorativní prvek mezi jinými korálky, čímž dodá celému šperku harmonii a styl. Tento korálek je tedy ideálním základním kamenem pro všechny vaše kreativní projekty.

Univerzálnost použití pro kreativce

Recenze Stříbrný korálek 1,8 mm - 50 ks

Naše hodnocení

Recenze Stříbrný korálek 1,8 mm - 50 ks

Stříbrný korálek 1,8mm dodá vašemu šperku lesk a eleganci. Korálek má široký průtah a je vhodný jako komponent při tvorbě šperků a lze jej použít samostatně nebo jako ozdobný oddělující díl mezi korálky.

Produkt Stříbrný korálek 1,8 mm - 50 ks z kategorie Bižuterní komponenty ze stříbra Ag 9251000 si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Manumi.cz za cenu 176 Kč.

Parametry Stříbrný korálek 1,8 mm - 50 ks

názvy variant 50 ks
Varianta 50 ks
Velikost 1,8 mm
Šíře průtahu 0,8 mm
Hmotnost 0,02 g
Stříbrný korálek 1,8 mm - 50 ks má EAN kód 8595717226703

Veškeré další parametry výrobku Stříbrný korálek 1,8 mm - 50 ks naleznete například na webu Manumi.cz

Recenze a hodnocení Stříbrný korálek 1,8 mm - 50 ks

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt