Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ

Nejlepší cena: 57 Kč Skladem

Popis produktu
Krémová akrylová barva na vodní bázi s vysokým obsahem pigmentů. Poměrně rychle schne a po uschnutí matná, s hedvábným nádechem. Nanášíme špachtlí nebo štětcem na libovolný podklad. Její aplikace může vytvářet různé reliéfní...
Zobrazit celý popis →

Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ

Prohlédněte si Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ - detailní informace o produktu, recenze a dostupnost. Produkt můžete také vyhledat na Heurece.

Kde mají Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ?

Produkt Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ můžete zakoupit v následujících eshopech. Produkty jsou seřazeny podle ceny pro snadnější orientaci.

Barvy

Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ

Barvy

Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ


Více informací

Nejlevnější 57 Kč
Nejdražší 57 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie: Barvy
Výrobce: Pentart
Cena od: 57 Kč

Další kategorie

Unikátní vlastnosti barevného výrazu

Tato krémová akrylová barva nabízí intenzivní a sytou červenou barvu, která oživí každý umělecký projekt. Díky vysokému obsahu pigmentů se můžete těšit na rovnoměrnou a výjimečně krycí vrstvu. Její matný vzhled přidává vašim výtvorům sofistikovanost a elegance, což ji činí ideální volbou pro různé kreativní techniky a projekty. Rychlé schnutí zajišťuje, že váš čas strávený kreativním procesem nebude zbytečně prodlužován a vy budete moci pokračovat ve svém díle, jakmile to bude potřebné.

Možnosti aplikace a manipulace

Barva je navržena pro snadné nanášení, ať už se rozhodnete použít štětec nebo špachtli. To vám dává možnost experimentovat s různými technikami, ať už chcete dosáhnout jemného přechodu nebo výrazného reliéfu. Skvěle se uplatní také při využití šablonování, což z ní činí univerzální nástroj pro vaše umělecké ambice. Bez ohledu na to, zda malujete na plátno, dřevo či jiný povrch, tato barva se skvěle přizpůsobí a poskytne vám skvělé výsledky.

Doporučení pro umělecký proces

Pokud se chystáte na kreativní projekt, nezapomeňte zvážit využití této akrylové barvy. Její flexibilita a bohaté spektrum barev umožňuje široké spektrum kreativity a inovací. Barva je ideální jak pro profesionální umělce, tak pro nadšené amatéry, kteří chtějí objevovat nové techniky. Navíc její ekologické složení na vodní bázi je šetrné k životnímu prostředí a zdraví, což z ní činí dokonale bezpečnou volbu pro všechny věkové kategorie.

Jaké jsou hlavní výhody používání akrylové barvy?

Mezi hlavní výhody patří snadná manipulace, rychlé schnutí a široké možnosti aplikace na různé povrchy, které umožňují kreativní svobodu.

Je tato barva vhodná pro začátečníky?

Ano, tato krémová akrylová barva je velmi přívětivá pro začátečníky díky své snadné použitelnosti a rychlému schnutí, což usnadňuje učení a experimentování.

Specifikace Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ

  • Objem: 60 ml
  • Typ: krémová akrylová barva na vodní bázi
  • Barva: červená
  • Krycí schopnost: vysoká
  • Vzhled: matný s hedvábným nádechem

Parametry Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ

  • Rychlost schnutí: rychlá
  • Použití: špachtlí, štětcem, šablonováním
  • Požadovaný povrch: dřevo, plátno, papír a další
  • Šetrnost: ekologické složení

Výhody Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ

  • Intenzivní a sytá barva
  • Snadná aplikace a manipulace
  • Široké využití v různých technikách
  • Rychlé schnutí pro efektivní práci
  • Bezpečné složení pro děti i dospělé

Recenze Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ

Naše hodnocení

Recenze Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ

Krémová akrylová barva na vodní bázi s vysokým obsahem pigmentů. Poměrně rychle schne a po uschnutí matná, s hedvábným nádechem. Nanášíme špachtlí nebo štětcem na libovolný podklad. Její aplikace může vytvářet různé reliéfní či 3D efekty. Je skvělá také pro šablonování.

Produkt Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ z kategorie Barvy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Kreativnísvět.cz za cenu 57 Kč.

Parametry Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ

Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ má EAN kód 5997412793321

Veškeré další parametry výrobku Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ naleznete například na webu Kreativnísvět.cz

Nejlepší barvy

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší barvy

Kvalitní barvy

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní barvy

Recenze a hodnocení Pentart Krémová akrylová barva matná PENTART 60 ml ČERVENÁ

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt