Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks

Nejlepší cena: 449 Kč Skladem

Popis produktu
Manumi Macramé 3PLY příze v pískové barvě o tloušťce 3 mm a délce 60 m je vyrobena z přírodní recyklované ekologické bavlny. Tvoří ji 3 samostatné svazky příze, které jsou pevně stočené. Příze je jemná, měkká a přesto velmi...
Zobrazit celý popis →

Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks

Prohlédněte si Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks - detailní informace o produktu, recenze a dostupnost. Produkt můžete také vyhledat na Heurece.

Kde mají Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks?

Produkt Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks můžete zakoupit v následujících eshopech. Produkty jsou seřazeny podle ceny pro snadnější orientaci.

Macramé 3PLY příze

Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks

449 Kč
Do obchodu
Macramé 3PLY příze

Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks


Více informací

Nejlevnější 449 Kč
Nejdražší 449 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Výrobce: Manumi
Cena od: 449 Kč

Další kategorie

Vysoce kvalitní příze pro kreativní projekty

Tato příze v pískové barvě o tloušťce 3 mm je ideálním společníkem pro vaši kreativitu. Je vyrobena z recyklované ekologické bavlny, což ji činí nejen esteticky příjemnou, ale i šetrnou k životnímu prostředí. Díky svému jemnému a měkkému povrchu se s ní snadno pracuje, ať už plánujete výrobu závěsných dekorací, lapačů snů nebo originálních bytových doplňků. Příze se skládá z pevně stočených svazků, což jí dodává tu správnou odolnost pro náročnější projekty, a to i v kombinaci s různými technikami, jako je macramé nebo háčkování.

Všestranné využití pro vaši kreativitu

Tato příze je perfektní volbou pro široké spektrum kreativních činností. Ať už vytváříte jednoduché ozdoby na stůl nebo komplexní makramé obrazy, její vlastnosti vám zajistí snadnou a příjemnou práci. Její rozčesávací struktura navíc umožňuje různorodé techniky a zajímavé efekty, které obohatí vaše výtvory. Od výrobků pro kutily po příležitostné dárky, tato příze vám vždy dodá ten správný styl, který toužíte vyjádřit.

Přírodní materiál pro šetrný přístup

V dnešní době je stále důležitější vybírat si materiály, které jsou šetrné k přírodě. Tato příze nezklame, neboť je vyrobena z ekologických zdrojů a recyklovaných surovin. Tím nejenže podporujete udržitelnost módního světa, ale také přispíváte k ochraně naší planety. Vědomé rozhodování v oblasti materiálů může mít dalekosáhlé pozitivní důsledky nejen pro nás, ale i pro generace, které přijdou po nás. S touto přízí tak nejen tvoříte umění, ale i pozitivní vliv na svět okolo sebe.

Jaké techniky mohu používat s touto přízí?

Mohou se používat různé techniky jako macramé, háčkování, nebo dokonce i pletení. Je ideální pro tvorbu dekorací a doplňků, které obohatí váš domov.

Je tato příze vhodná pro začátečníky?

Tato příze je velmi uživatelsky přívětivá a díky své flexibilitě je skvělou volbou pro začátečníky, kteří si chtějí osvojit různé techniky výroby.

Specifikace Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks

  • Barva: písková
  • Tloušťka: 3 mm
  • Délka: 60 m
  • Materiál: recyklovaná ekologická bavlna
  • Typ: stáčená 3PLY
  • Vhodná pro techniky: macramé, háčkování, pletení

Parametry Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks

  • Hmotnost: cca 200 g
  • Dodávané množství: 3 ks v balení
  • Třída výrobce: kreativity a ekologie
  • Údržba: doporučuje se ruční praní

Výhody Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks

  • Vysoce kvalitní a odolný materiál
  • Šetrná k životnímu prostředí díky recyklaci
  • Příjemná na dotek a snadná na práci
  • Vhodná pro široké spektrum technik
  • Originální písková barva, která oživí vaše projekty

Recenze Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks

Naše hodnocení

Recenze Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks

Manumi Macramé 3PLY příze v pískové barvě o tloušťce 3 mm a délce 60 m je vyrobena z přírodní recyklované ekologické bavlny. Tvoří ji 3 samostatné svazky příze, které jsou pevně stočené. Příze je jemná, měkká a přesto velmi pevná. Je rozčesávací. Využijete je především pro macramé tvorbu, při výrobě závěsných dekorací, lapačů nebo i menších dekorací jako jsou andílci, lístečky apod. Pro háčkování použijte háček velikosti 6 - 8.

Produkt Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks z kategorie Macramé 3PLY příze si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Manumi.cz za cenu 449 Kč.

Parametry Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks

názvy variant 3 ks
Varianta 3 ks
Velikost 3 mm
Barva hnědá
Provedení hnědé
Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks má EAN kód 8596613029955

Veškeré další parametry výrobku Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks naleznete například na webu Manumi.cz

Recenze a hodnocení Manumi Macramé příze stáčená 3PLY 3mm písková - 3 ks

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt