Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks

Nejlepší cena: 209 Kč Skladem

Popis produktu
Voskové perle 4mm zlaté jsou tradiční skleněné korálky opatřené speciální povrchovou úpravou, které vznikly původně jako imitace pravých mořských perel. Jsou vhodným materiálem pro výrobu nejrůznějších šperků, dekorací a ozdob,...
Zobrazit celý popis →

Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks

Prohlédněte si Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks - detailní informace o produktu, recenze a dostupnost. Produkt můžete také vyhledat na Heurece.

Kde mají Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks?

Produkt Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks můžete zakoupit v následujících eshopech. Produkty jsou seřazeny podle ceny pro snadnější orientaci.

Voskové perle jednoruhové

Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks

209 Kč
Do obchodu
Voskové perle jednoruhové

Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks


Více informací

Nejlevnější 209 Kč
Nejdražší 209 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Výrobce: Manumi
Cena od: 209 Kč

Další kategorie

Originální doplněk pro vaše kreativní projekty

Tyto zlaté voskové perle s průměrem 4 mm jsou ideálním materiálem pro všechny, kdo rádi vytvářejí originální šperky nebo dekorace. Díky jejich jedinečné povrchové úpravě vynikají svým leskem a dokážou každému výrobku dodat na eleganci. Ať už se chystáte na výrobu náramku, náhrdelníku či ozdobných vánočních dekorací, tento produkt se výborně hodí pro vaše kreativní výzvy.

Vysoká kvalita a variabilita použití

Voskové perle jsou známé svou vysokou kvalitou a estetickým vzhledem. Množství 225 kusů v balení vám umožní vytvořit různé kousky podle vaší fantazie. Díky jejich univerzálnosti naleznou využití nejen v šperkařství, ale také při výrobě legrácek nebo dekorací na oslavy. Umožňují vám kombinovat s dalšími materiály a dosáhnout tak jedinečných výsledků.

Inspirace pro vaše projekty

Pokud hledáte inspiraci pro své další projekty, zlaté voskové perle vám ji jistě poskytnou. Můžete je kombinovat s dalšími korálky nebo s kovovými komponenty a vytvářet tak ničím neomezené kombinace. Ať už jde o osobní dárky nebo obchodní výrobky, tyto perle dodají vašim výtvorům šmrnc a styl.

Jaké jsou hlavní využití voskových perlí?

Voskové perle se nejčastěji používají na výrobu šperků, dekorací a různých ozdobných předmětů. Jsou ideální jak pro začátečníky, tak pro zkušené řemeslníky.

Jsou voskové perle vhodné i pro děti?

Ano, voskové perle jsou bezpečné a určitě mohou děti používat pod dozorem dospělých. Můžete tak společně tvořit krásné objekty a podporovat jejich kreativitu.

Specifikace Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks

  • Průměr perlí: 4 mm
  • Barva: zlatá
  • Množství v balení: 225 ks
  • Materiál: sklo s voskovou úpravou

Parametry Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks

  • Vhodné pro: šperkařství a kreativní projekty
  • Lesklý povrch pro elegantní vzhled
  • Univerzální použití s různými materiály
  • Snadné vrstvení a kombinace s dalšími korálky

Výhody Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks

  • Vysoká kvalita a estetický vzhled
  • Široká variabilita použití
  • Bezpečné a snadné manipulaci
  • Možnost tvořit originální kousky

Recenze Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks

Naše hodnocení

Recenze Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks

Voskové perle 4mm zlaté jsou tradiční skleněné korálky opatřené speciální povrchovou úpravou, které vznikly původně jako imitace pravých mořských perel. Jsou vhodným materiálem pro výrobu nejrůznějších šperků, dekorací a ozdob, zvláště pak vánočních hvězd.

Produkt Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks z kategorie Voskové perle jednoruhové si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Manumi.cz za cenu 209 Kč.

Parametry Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks

názvy variant 225 ks
Varianta 225 ks
Velikost 4 mm
Šíře průtahu 0,6 mm
Ostatní Black Friday
Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks má EAN kód 8595717250357

Veškeré další parametry výrobku Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks naleznete například na webu Manumi.cz

Recenze a hodnocení Manumi české voskové perle 4 mm zlaté - 225 ks

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt