Manumi české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks

Nejlepší cena: 174 Kč Skladem

Popis produktu
Manumi české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne patří do stálého výrobního programu broušených perlí. Tyto ohněm leštěné skleněné korálky jsou díky své stálé dostupnosti barevné škály vhodné pro větší projekty...
Zobrazit celý popis →

Manumi české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks

Prohlédněte si Manumi české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks - detailní informace o produktu, recenze a dostupnost. Produkt můžete také vyhledat na Heurece.

Kde mají Manumi české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks?

Produkt Manumi české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks můžete zakoupit v následujících eshopech. Produkty jsou seřazeny podle ceny pro snadnější orientaci.

Broušené korálky výrobní program

Manumi české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks

174 Kč
Do obchodu
Broušené korálky výrobní program

Manumi české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks


Více informací

Nejlevnější 174 Kč
Nejdražší 174 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Výrobce: Manumi
Cena od: 174 Kč

Další kategorie

Šperkařské korálky pro kreativní projekty

Tyto jemné broušené korálky s vysokým leskem a světlým povrchem představují ideální volbu pro všechny šikovné ruce, které se chtějí věnovat DIY tvorbě. Díky svému precizně zpracovanému tvaru a univerzální barevné škále se perfektně hodí do různých projektů, od jednoduchých náramků až po komplexní šité šperky. Vybíráte-li korálky pro své osobité výtvory, tyto kousky určitě potěší vaši kreativitu a doplní vaši výbavu.

Jednoduché navlékání pro začátečníky i profesionály

S většími dírkami jsou tyto skleněné korálky ideální pro snadné navlékání na různé typy vláken. Ať už preferujete nylonové lanko, elastomer nebo elastickou lycru, jejich použití je intuitivní a nezpůsobuje žádné komplikace. Díky tomu jsou tyto korálky skvělou volbou pro začátečníky i zkušené šperkaře, kteří hledají spolehlivé a lehce manipulovatelné materiály pro své výtvory.

Univerzálnost a různorodost použití

S širokým spektrem možností využití se tyto broušené korálky stávají nezbytným prvkem každého kreativního projektu. Mohou být kombinovány s dalšími korálky nebo použity samostatně pro výrobu krásných a jedinečných šperků. Jejich jasná barva a lesk dodávají vašim výrobkům elegantní a luxusní vzhled, ať už vytváříte něco přesně podle plánu, nebo se rozhodnete improvizovat a nechat se vést inspirací.

Jak lze využít tyto korálky při tvoření šperků?

Tyto korálky se výborně hodí pro navlékání jednoduchých náramků nebo náušnic. Umožňují také více technik, jako je ketlování a obšívání, což otevře dveře různým kreativním možnostem.

Jsou tyto korálky vhodné pro začátečníky?

Ano, díky snadnému navlékání a větším dírkám jsou ideální volbou pro začátečníky. Práce s nimi je jednoduchá a zábavná, což dává prostor pro kreativitu a učení se novým dovednostem.

Specifikace české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks

  • Průměr korálků: 3 mm
  • Balení: 300 kusů
  • Materiál: sklo
  • Typ: broušené, ohněm leštěné
  • Průtah: 0,8 mm
  • Barva: luster opaque champagne

Parametry české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks

  • Vysoký lesk
  • Snadné navlékání
  • Universální využití
  • Stálá dostupnost barevné škály
  • Vhodné pro různé techniky šití a korálkování

Výhody české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks

  • Kvalitní skleněný materiál
  • Esteticky přitažlivý vzhled
  • Vhodné pro různé projekty
  • Zjednodušené navlékání pro široké spektrum uživatelů
  • Bezproblémová kombinovatelnost s dalšími druhy korálků

Recenze Manumi české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks

Naše hodnocení

Recenze Manumi české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks

Manumi české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne patří do stálého výrobního programu broušených perlí. Tyto ohněm leštěné skleněné korálky jsou díky své stálé dostupnosti barevné škály vhodné pro větší projekty při DIY tvorbě šperků nebo dekorací. Jejich lesk, tvar, precizní zpracování a nekonečné možnosti použití z nich dělají základní prvek každé kreativní výbavy. Při korálkování najdou ohňovky (nebo také ohňové perle) využití při navlékání jednoduchých náramků i v rámci tvorby šitého šperku, obšívání nebo ketlování. Je snadné je kombinovat s dalšími korálky. Mají větší dírky, a proto se skvěle navlékají například na nylonové lanko, elastomer nebo tenkou elastickou lycru a práce s nimi je snadná i pro začátečníky. Tyto korálky mají průtah 0,8 mm. V kategorii broušených korálků z našeho výrobního programu najdete korálky různých velikostí a barev – od základních, přes pastelové po oblíbené metalické nebo ty s AB povrchovou úpravou. Prohlédněte si ale také směsi broušených korálků, které obsahují různé velikosti korálků v jednom balení. Můžete je využít na freeform tvoření šperků, dekorování nebo jako doplnění ke korálkům z tohoto výrobního programu. Ať už tvoříte výrazné náušnice, decentní náhrdelník nebo originální brož, s ohňovkami vašim výtvorům dodáte jiskru, elegance a český půvab.

Produkt Manumi české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks z kategorie Broušené korálky výrobní program si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Manumi.cz za cenu 174 Kč.

Parametry Manumi české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks

názvy variant 300 ks
Varianta 300 ks
Velikost 3 mm
Šíře průtahu 0,8 mm
Kód výrobce (02010-14413)
Manumi české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks má EAN kód 8595717256755

Veškeré další parametry výrobku Manumi české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks naleznete například na webu Manumi.cz

Recenze a hodnocení Manumi české broušené korálky 3 mm Luster Opaque Champagne - 300 ks

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt