Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ

Nejlepší cena: 49 Kč Skladem

Popis produktu
Permanentní popisovač KREUL Pro psaní a označování, na téměř všechny povrchy pro vnitřní i venkovní použití Všechny permanentní popisovače KREUL jsou plnitelné Rychleschnoucí, voděodolné, odolné vůči povětrnostním vlivům,...
Zobrazit celý popis →

Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ

Prohlédněte si Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ - detailní informace o produktu, recenze a dostupnost. Produkt můžete také vyhledat na Heurece.

Kde mají Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ?

Produkt Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ můžete zakoupit v následujících eshopech. Produkty jsou seřazeny podle ceny pro snadnější orientaci.

Permanentní fixy popisovače markery

Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ

Permanentní fixy popisovače markery

Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ


Více informací

Nejlevnější 49 Kč
Nejdražší 49 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Výrobce: Kreul
Cena od: 49 Kč

Další kategorie

Univerzální popisovač pro kreativní projekty

Permanentní popisovač je ideálním nástrojem pro všechny, kteří milují kreativitu a chtějí se vyjádřit na různých površích. Skvěle se hodí pro umělecké projekty, označování nebo psaní, a to jak uvnitř, tak venku. Díky svému černému inkoustu dosahuje silného a výrazného výsledku. Jeho all-around vlastnosti umožňují snadnou aplikaci na papír, dřevo, plasty a další materiály, což z něj činí nezbytného pomocníka ve vaší kreativní výbavě.

Vlastnosti a kvalitní provedení

Díky pravidelnému střednímu hrotu je zajištěna preciznost a pohodlné psaní bez zbytečného rozmazávání. Rychleschnoucí a voděodolný inkoust poskytuje dlouhotrvající výsledky, které odolají vnějším vlivům. Obal popisovače je navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý a umožňoval snadné doplňování. Bez zápachu inkoust je ideální pro použití v uzavřených prostorách, což ocení nejen tvořiví lidé, ale i profesionálové.

Uplatnění v každodenním životě

Popisovač můžete využít nejen pro umělecké vyjádření, ale také pro označování předmětů, psaní poznámek nebo vytváření různých dekorací. Perfektně se hodí pro domácí projekty, školní úkoly nebo dokonce kancelářské použití. Díky svému univerzálnímu charakteru se stane vaším věrným společníkem při každodenních aktivitách i kreativních snahách. Je to praktický nástroj, který by neměl chybět v žádné sadě pro kreativní práci.

Jaké povrchy lze popisovačem psát?

Popisovač je vhodný na různé povrchy, včetně papíru, dřeva, plastu a skla, což umožňuje široké možnosti jeho uplatnění.

Je inkoust odolný vůči vnějším vlivům?

Ano, inkoust je voděodolný a odolává povětrnostním vlivům, což zaručuje, že vaše kreativní projekty vydrží dlouho jako nové.

Specifikace Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ

  • Typ: permanentní popisovač
  • Barva: černá
  • Hrot: střední
  • Vlastnosti: rychleschnoucí, voděodolný
  • Použití: na různé povrchy
  • Bez zápachu
  • Plnitelný

Parametry Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ

  • Velikost hrotu: průměrný
  • Délka popisovače: standardní
  • Objem inkoustu: standardní
  • Odolnost: vůči UV záření
  • Certifikace: bezpečný pro použití

Výhody Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ

  • Univerzální použití na různých materiálech
  • Vysoká trvanlivost inkoustu
  • Snadné doplňování
  • Pohodlné a přesné psaní
  • Ekologicky šetrný

Recenze Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ

Naše hodnocení

Recenze Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ

Permanentní popisovač KREUL Pro psaní a označování, na téměř všechny povrchy pro vnitřní i venkovní použití Všechny permanentní popisovače KREUL jsou plnitelné Rychleschnoucí, voděodolné, odolné vůči povětrnostním vlivům, bez zápachu,plnitelné

Produkt Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ z kategorie Permanentní fixy popisovače markery si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Kreativnísvět.cz za cenu 49 Kč.

Parametry Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ

Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ má EAN kód 4000798476113

Veškeré další parametry výrobku Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ naleznete například na webu Kreativnísvět.cz

Recenze a hodnocení Kreul Permanentní fix KREUL medium ČERNÁ

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt