Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ

Nejlepší cena: 65 Kč Skladem

Popis produktu
EL GRECO - krémové, husté a lesklé akrylové barvy Pokud hledáte akrylovou barvu, která dobře kryje a po zaschnutí si zachová svůj lesk, tak EL GRECO je pro vás ta pravá. Díky své konzistenci je velice vhodná pro tvorbu reliéfu, textury...
Zobrazit celý popis →

Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ

Prohlédněte si Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ - detailní informace o produktu, recenze a dostupnost. Produkt můžete také vyhledat na Heurece.

Kde mají Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ?

Produkt Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ můžete zakoupit v následujících eshopech. Produkty jsou seřazeny podle ceny pro snadnější orientaci.

Barvy

Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ

Barvy

Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ


Více informací

Nejlevnější 65 Kč
Nejdražší 65 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie: Barvy
Výrobce: Kreul
Cena od: 65 Kč

Další kategorie

Intenzivní fialová pro vaše umělecké projekty

Pokud toužíte po barvě, která dodá vašim uměleckým dílům hloubku a výraz, fialová akrylová barva je skvělou volbou. Tato barva má bohatou krémovou konzistenci, která skvěle kryje a zanechává lesklý finiš. Je ideální pro různé techniky malování, ať už se rozhodnete pro práci se štětcem nebo špachtlí. S touto barvou si můžete být jisti, že vytvoříte nádherné textury a efekty, které oživí váš projekt.

Kvalita pro profesionální umělce

Akrylová barva v tomto odstínu je vyráběna s důrazem na vysokou kvalitu, která osloví nejen hobby umělce, ale i profesionály. Obsahuje velké množství pigmentů, což zaručuje výborné krycí vlastnosti. Můžete ji použít na celou řadu různých podkladů, jako jsou plátno, karton či dokonce kov. Díky tomu je tato barva univerzálním pomocníkem ve vaší výtvarné dílně, jenž vám umožní experimentovat s různými materiály a technikami.

Snadná aplikace a rychlé schnutí

Další velkou výhodou této akrylové barvy je její rychlé schnutí. Při práci se můžete soustředit na kreativní proces a nemusíte se obávat dlouhého čekání mezi jednotlivými vrstvami malby. Navíc je možné ji snadno ředit vodou, což vám dává možnost přizpůsobit její konzistenci vašim potřebám. Po uschnutí vytváří odolný a elastický film, který se nemusíte obávat ani za náročnějších podmínek.

Jaké jsou nejlepší techniky použití akrylové barvy?

Pro dosažení nejlepších výsledků můžete zkusit kombinovat tuto barvu s dalšími akrylovými odstíny. Například matné pozadí se skvěle doplní o lesklé efekty, které tato fialová vytváří. Experimentujte s různými technikami jako je vrstvení nebo míšení barev, abyste objevili neomezené možnosti.

Na jakých podkladech je možné barvu použít?

Tato akrylová barva je velmi všestranná a můžete ji použít na různé materiály, jako jsou plátno, karton, papír či kov. V případě potřeby lze také malovat na umělé materiály, kůži nebo plast, což otevírá další možnosti vašeho kreativního vyjádření. Její hladký finiš dokonale doplní jakýkoliv projekt.

Specifikace Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ

  • Objem: 75 ml
  • Typ: Akrylová barva na vodní bázi
  • Konzistence: Krémová, hustá
  • Krycí schopnosti: Vysoké, brilantní lesk
  • Vhodnost pro: Plátno, karton, dřevo, metal, plast a další
  • Rychlost schnutí: Rychleschnoucí
  • Odolnost: Voděodolné po zaschnutí

Parametry Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ

  • Pigmentace: Vysoká koncentrace pigmentů
  • Možnost mísení: Ano, jednotlivé odstíny lze míchat
  • Použití: Vhodné pro reliéf a textury
  • Další vlastnosti: Elastický film po uschnutí
  • Filtrace: Neobsahuje nebezpečné látky pro zdraví

Výhody Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ

  • Vynikající krycí schopnosti pro různé techniky
  • Lesklý finiš, který zaujme každého diváka
  • Snadná aplikace a mísení s jinými pigmenty
  • Univerzálnost použití na různé materiály
  • Rychlé schnutí šetří váš čas při malování

Recenze Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ

Naše hodnocení

Recenze Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ

EL GRECO - krémové, husté a lesklé akrylové barvy Pokud hledáte akrylovou barvu, která dobře kryje a po zaschnutí si zachová svůj lesk, tak EL GRECO je pro vás ta pravá. Díky své konzistenci je velice vhodná pro tvorbu reliéfu, textury či 3 D efektů na plátně. Můžete přitom pracovat jak se štětcem, tak se špachtlemi. EL GRECO akrylové barvy obsahují velmi mnoho pigmentů a proto velice dobře kryjí jsou v akademické kvalitě, na vodní bázi jsou vhodné pro mnoho podkladů jako je plátno, karton, papír, kámen, kov, kůže, plast a mnoho umělých materiálů mají hustou krémovou konzistenci nanáší se štětcem nebo špachtlí jsou rychleschnoucí, po zaschnutí lesklé brilantní, světlostálé s výborným krytím jsou ředitelné vodou a jednotlivé odstíny lze mezi sebou míchat použitelné jako krycí barva nebo lak po uschnutí jsou odolné vodě a vytváří elastický film fluorescenční barevné odstíny září pod černým světlem Dostupné jsou v 75 ml a 150 ml tubách nebo v sadách, které obsahují 12, 18 nebo 24 tubiček po 12 ml. Náš tip: Velice efektní je kombinace akrylových barev Solo Goya s akrylovými barvami El Greco. Akrylovou barvou Solo Goya si můžete udělat matné pozadí, na němž pomocí špachtle nebo štětců vytvoříte krásné lesklé reliéfy barvami El Greco.

Produkt Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ z kategorie Barvy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Kreativnísvět.cz za cenu 65 Kč.

Parametry Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ

Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ má EAN kód 4000798283100

Veškeré další parametry výrobku Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ naleznete například na webu Kreativnísvět.cz

Nejlepší barvy

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší barvy

Kvalitní barvy

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní barvy

Recenze a hodnocení Kreul Akrylová barva EL GRECO 75 ml FIALOVÁ

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt