Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks)

Nejlepší cena: 39 Kč Skladem

Popis produktu
Silné ocelové klipy s pružinkou sepnou svazek papírů bez jakéhokoli porušení a jejich odstranění je snadné a rychlé na rozdíl od sešití. Balení obsahuje 2ks. Rozměr cca 6x5,5cm. VAROVÁNÍ: Obsahuje malé části. Nevhodné pro děti...
Zobrazit celý popis →

Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks)

Prohlédněte si Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks) - detailní informace o produktu, recenze a dostupnost. Produkt můžete také vyhledat na Heurece.

Kde mají Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks)?

Produkt Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks) můžete zakoupit v následujících eshopech. Produkty jsou seřazeny podle ceny pro snadnější orientaci.

Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks)

Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks)


Více informací

Nejlevnější 39 Kč
Nejdražší 39 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie:
Výrobce: Main Paper
Cena od: 39 Kč

Další kategorie

Praktické řešení pro organizaci papírů

Stříbrné klipy s pružinou jsou ideálním pomocníkem pro všechny, kteří potřebují efektivně uspořádat svazky papírů. Jejich jedinečný design umožňuje snadné sepnout dokumenty bez jakéhokoli poškození. Rozměry 6x5,5 cm zajišťují, že klipy jsou dostatečně silné pro udržení většího množství papírů, ale zároveň dostatečně kompaktní, aby se snadno vešly do jakéhokoliv deskáře nebo tašky. Díky měkké pružině budou vaše dokumenty vždy bezpečně na místě a jejich odstranění bude rychlé a bezproblémové.

Kvalita a trvanlivost v každém detailu

Tyto klipy jsou vyrobeny z odolného materiálu, který zaručuje jejich dlouhou životnost. Přes svou elegantní stříbrnou barvu jsou velmi funkční a navrženy tak, aby perfektně splnily svůj účel. Tím, že se nemusíte obávat o poškození papírů, můžete mít jistotu, že vaše důležité dokumenty budou v bezpečí. Jsou navíc vhodné pro každodenní používání, ať už v kanceláři, škole nebo doma.

Účinné a estetické doplňky pro kancelář

Stříbrné klipy nejenže splní svou funkční roli, ale také přidají prvotřídní estetický vzhled vaší kanceláři. Jejich moderní design doplní jakékoli pracovní prostředí a udělá dojem na vaše kolegy i klienty. Sada obsahující dva kusy nabízí skvělou hodnotu za peníze a zajišťuje, že budete mít vždy po ruce vhodné řešení pro údržbu organizace vašich papírů.

Jaké aretační schopnosti mají stříbrné klipy?

Tyto klipy drží svazek papírů pevně díky své pružině, což zajišťuje, že se dokumenty nevytrhnou ani nevypadnou, když je umístíte do tašky nebo složky.

Jsou tyto klipy vhodné pro děti?

Ne, klipy obsahují malé části a nejsou vhodné pro děti do 3 let, aby se předešlo možnému nebezpečí.

Specifikace Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks)

  • Rozměry: 6 x 5,5 cm
  • Materiál: odolná ocel
  • Balení obsahuje 2 kusy klipů
  • Barva: stříbrná
  • Vhodné pro organizaci papírů bez poškození

Parametry Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks)

  • Pružinový mechanismus pro snadné uchopení
  • Elegantní vzhled vhodný do kanceláře
  • Odolnost vůči každodennímu používání
  • Snadná manipulace s dokumenty

Výhody Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks)

  • Udržuje papíry v pořádku a chráněné
  • Snadné a rychlé použití bez poškození
  • Moderní a stylový design
  • Skvělá hodnota za cenu sady 2 kusů

Recenze Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks)

Naše hodnocení

Recenze Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks)

Silné ocelové klipy s pružinkou sepnou svazek papírů bez jakéhokoli porušení a jejich odstranění je snadné a rychlé na rozdíl od sešití. Balení obsahuje 2ks. Rozměr cca 6x5,5cm. VAROVÁNÍ: Obsahuje malé části. Nevhodné pro děti do 3 let.

Produkt Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks) z kategorie si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Davona.cz za cenu 39 Kč.

Parametry Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks)

váha 0.0200 kg
objem 0.0000 cm3
Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks) má EAN kód 8435250983421

Veškeré další parametry výrobku Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks) naleznete například na webu Davona.cz

Nejlepší

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší

Kvalitní

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní

Recenze a hodnocení Klip s pružinou stříbrný 6x5,5cm (2ks)

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt