Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm

Nejlepší cena: 238 Kč Skladem

Popis produktu
Dřevěná krabička určená k dalšímu tvoření. Na krabičku můžete použít barvy, techniku decoupage, papíry Décopatch či ubrouskovou techniku. Vyrobte si vlastní originální krabičku. Krabice je vhodná k uložení šperků, dárků a...
Zobrazit celý popis →

Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm

Prohlédněte si Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm - detailní informace o produktu, recenze a dostupnost. Produkt můžete také vyhledat na Heurece.

Kde mají Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm?

Produkt Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm můžete zakoupit v následujících eshopech. Produkty jsou seřazeny podle ceny pro snadnější orientaci.

Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm

238 Kč
Do obchodu

Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm


Více informací

Nejlevnější 238 Kč
Nejdražší 238 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie:
Výrobce: EFCO
Cena od: 238 Kč

Další kategorie

Vytvořte si vlastní originální úložný prostor

Tato čtvercová dřevěná krabička je ideální pro všechny kreativní duše, které si chtějí vytvořit něco jedinečného. Můžete ji malovat, zdobit technikou decoupage nebo ji obalit krásnými papíry Décopatch. Díky své jednoduché konstrukci vám poskytuje široké možnosti pro vlastní kreativitu. Je to skvělý způsob, jak si připravit personalizovaný dárek pro své blízké nebo jak do ní elegantně uložit své oblíbené šperky.

Použití pro různé příležitosti

Kromě svého designového potenciálu je tato krabička také praktickým pomocníkem v domácnosti. Můžete ji využít k uschování různých drobností jako jsou šperky, miminkovské fotografie, nebo malé dárky. Je perfektní volbou pro narozeninové či sváteční překvapení. Díky svému neutrálnímu vzhledu se hodí do jakéhokoliv interiéru a snadno se stane ozdobou vaší domácnosti.

Jednoduchá údržba a dlouhá životnost

Dřevěná konstrukce krabičky zajišťuje její odolnost a dlouhou životnost. Při správné péči může sloužit po mnoho let. Snadno se čistí a také na ní můžete pracovat s různými dekorativními prvky, což ji činí velmi univerzální. Můžete ji mít stále na očích a užívat si umělecké dílo, které jste vlastními rukama vytvořili.

Jak lze krabičku přizpůsobit svým potřebám?

Krabičku lze snadno přizpůsobit různými kreativními technikami, jako je malování, zdobení ubrousky nebo použití různých dekorativních papírů. To znamená, že každá zakoupená krabička může mít zcela jiný vzhled dle vašich představ.

Je krabička vhodná jako dárek?

Určitě, tato krabička je skvělou volbou pro dárek, protože ji můžete personalizovat. Můžete ji naplnit drobnostmi, které obdarovaného potěší, a tím vytvořit nezapomenutelný dárek.

Specifikace Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm

  • Materiál: Dřevo
  • Rozměry: 16x16x7 cm
  • Barva: Přírodní dřevo
  • Povrch: Hladký, připravený k dekoraci

Parametry Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm

  • Vhodná pro DIY projekty
  • Možnost použití různých dekorativních technik
  • Praktické využití pro uschování drobností

Výhody Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm

  • Univerzální design vhodný pro každou příležitost
  • Odolná a dlouhotrvající konstrukce
  • Možnost personalizace podle vlastního vkusu

Recenze Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm

Naše hodnocení

Recenze Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm

Dřevěná krabička určená k dalšímu tvoření. Na krabičku můžete použít barvy, techniku decoupage, papíry Décopatch či ubrouskovou techniku. Vyrobte si vlastní originální krabičku. Krabice je vhodná k uložení šperků, dárků a jiných drobností.

Produkt Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm z kategorie si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Davona.cz za cenu 238 Kč.

Parametry Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm

váha 0.1900 kg
Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm má EAN kód 4051856121520

Veškeré další parametry výrobku Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm naleznete například na webu Davona.cz

Nejlepší

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší

Kvalitní

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní

Recenze a hodnocení Dřevěná krabička čtvercová 16x16x7cm

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt