Creative Venkovní tabule

Nejlepší cena: 1 380 Kč Skladem

Popis produktu
Zábavná tabule pro vnitřní i venkovní hry a aktivity! Můžete na ni psát nebo kreslit křídou nebo křídovým fixem, který je pro ni určen. Snadno se umývá a používá znovu a znovu. Tabule se zavěšuje pomocí přiložených "knoflíků"...
Zobrazit celý popis →

Creative Venkovní tabule

Prohlédněte si Creative Venkovní tabule - detailní informace o produktu, recenze a dostupnost. Produkt můžete také vyhledat na Heurece.

Kde mají Creative Venkovní tabule?

Produkt Creative Venkovní tabule můžete zakoupit v následujících eshopech. Produkty jsou seřazeny podle ceny pro snadnější orientaci.

Křídy

Creative Venkovní tabule

1 380 Kč
Do obchodu
Křídy

Creative Venkovní tabule


Více informací

Nejlevnější 1380 Kč
Nejdražší 1380 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie: Křídy
Výrobce: Creative
Cena od: 1 380 Kč

Další kategorie

Zábavný způsob, jak podpořit kreativitu dětí

Tato tabule nabízí ideální prostředí pro výuku a hraní, ať už venku na zahradě nebo uvnitř v dětském pokoji. Děti si na ni mohou psát, kreslit a plánovat své malé umělecké projekty. Materiál, z něhož je tabule vyrobena, je snadno umývatelný, což znamená, že můžete bez obav experimentovat s různými barvami a tvary. Její použití stimuluje kreativitu a zábavu, což přináší radost každému dítěti.

Snadná manipulace a instalace

Instalace této tabule je jednoduchá díky použití přiložených knoflíků na suchý zip. To znamená, že ji můžete snadno zavěsit na jakékoli místo a v případě potřeby i sundat. Tato flexibilita je ideální pro rodiče, kteří chtějí tabuli přemísťovat podle aktuálních potřeb. Uživatelé ocení nejen lehkost manipulace, ale také praktický design, který umožňuje snadné umývání a udržování.

Skvělá investice pro zábavu a učení

Tabule se stane skvělým nástrojem pro rozvoj motorických dovedností a kreativity. Můžete ji použít při různých hrách, soutěžích nebo při výuce. Je to výborný pomocník pro rozvoj nejen estetického cítění, ale také logického myšlení, když děti vytvářejí a prezentují své nápady. Tuto tabuli si oblíbí nejen děti, ale i dospělí, kteří chtějí podpořit kreativní aktivity svých ratolestí.

Jaký materiál je použit na výrobu tabule?

Tabule je vyrobena z kvalitního a snadno umývatelného materiálu, který umožňuje opakované použití bez obav o jeho poškození. Děti tak mohou bezstarostně kreslit a mazat.

Jak se tabule instaluje a sundává?

Tabule se instaluje pomocí přiložených knoflíků na suchý zip, což umožňuje snadné zavěšení a sundání v závislosti na aktuálních potřebách a preferencích uživatele.

Specifikace Venkovní tabule

  • Velikost: 47x32x0,3 cm
  • Materiál: snadno umývatelný
  • Způsob zavěšení: knoflíky na suchý zip

Parametry Venkovní tabule

  • Určení: vnitřní i venkovní použití
  • Možnost psaní: křídou nebo křídovým fixem
  • Barva: oválný design

Výhody Venkovní tabule

  • Podporuje kreativitu a učení
  • Snadno udržovatelná a opakovaně použitelná
  • Flexibilní instalace a manipulace

Recenze Creative Venkovní tabule

Naše hodnocení

Recenze Creative Venkovní tabule

Zábavná tabule pro vnitřní i venkovní hry a aktivity! Můžete na ni psát nebo kreslit křídou nebo křídovým fixem, který je pro ni určen. Snadno se umývá a používá znovu a znovu. Tabule se zavěšuje pomocí přiložených "knoflíků" na suchý zip, které usnadňují její sundávání a opětovné zavěšování. Velikost 47x32x0,3 cm Ovál

Produkt Creative Venkovní tabule z kategorie Křídy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Kreativnísvět.cz za cenu 1 380 Kč.

Parametry Creative Venkovní tabule

Creative Venkovní tabule má EAN kód 8718226499714

Veškeré další parametry výrobku Creative Venkovní tabule naleznete například na webu Kreativnísvět.cz

Nejlepší křídy

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší křídy

Kvalitní křídy

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní křídy

Recenze a hodnocení Creative Venkovní tabule

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt