Akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks)

Nejlepší cena: 386 Kč Skladem

Popis produktu
Kvalitní akvarelové barvy s obsahem pigmentu s perleťovým leskem. Pro aktivaci barvy naneste malé množství vody. Popraskání barev nemá vliv na kvalitu. Textura barvy v kalíšku může vypadat hrubě, což je způsobeno mikroskopickými bublinkami,...
Zobrazit celý popis →

Akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks)

Prohlédněte si Akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks) - detailní informace o produktu, recenze a dostupnost. Produkt můžete také vyhledat na Heurece.

Kde mají Akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks)?

Produkt Akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks) můžete zakoupit v následujících eshopech. Produkty jsou seřazeny podle ceny pro snadnější orientaci.

Akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks)

386 Kč
Do obchodu

Akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks)


Více informací

Nejlevnější 386 Kč
Nejdražší 386 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie:
Výrobce: Kuretake
Cena od: 386 Kč

Další kategorie

Kvalitní akvarelové barvy pro umělecké vyjádření

Tato sada akvarelových barev přináší do vašeho tvoření nádherné odstíny, které díky obsahu kvalitního pigmentu září a dodávají vašim výtvarným projektům unikátní perleťový lesk. Barvy se snadno aktivují přidáním trochy vody a vytvářejí tak intenzivní a živé tóny, které oživí jakýkoli papír. Díky různorodosti odstínů si můžete dovolit nekonečné možnosti experimentování s barvami, ať už malujete abstraktní díla nebo detailní ilustrace.

Jedinečné odstíny a jejich použití

V této sadě naleznete pět zlatých odstínů, které jsou navrženy tak, aby vynikly na černém papíru, a jeden perleťový bílý odstín, jenž dodává neobyčejný rozměr vašim výtvorům. Obohatíte tak nejen své plátno, ale i skicář o nesmírně atraktivní prvky. Popraskání barev na povrchu kalíšků nemá žádný vliv na jejich kvalitu a je dočasné, což vám dává klid na duši při využívání těchto skvělých produktů bez obav z opotřebení.

Jak tyto barvy obohatí vaše kreativní projekty?

Inovativní složení těchto akvarelových barev zajišťuje, že vaše umění se vyznačuje intenzivními barvami a fascinujícími efekty při malování. Pro milovníky akvarelové techniky a ty, kteří se chtějí posunout na novou úroveň, je tato sada ideální volbou. S její pomocí vytvoříte díla, na která budete pyšní a která skutečně přitáhnou pozornost ostatních. Ověřte si sami, jak snadné je pracovat s těmito kvalitními barvami a pozorování výsledků vám zaručí radost a spokojenost.

Jak se barvy aktivují a používají?

Barvy se aktivují přidáním malé dávky vody, což umožňuje snadné a plynulé nanášení na papír. I při malé úpravě vody získáte požadovanou intenzitu barev.

Jsou barvy vhodné na černý papír?

Ano, odstíny z této sady jsou navrženy tak, aby na černém papíru vynikly a přinesly unikátní vizuální efekty, které umocní vaše umělecké dílo.

Specifikace akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks)

  • Obsahuje 5 zlatých a 1 perleťový bílý odstín
  • Snadná aktivace vodou pro intenzivní barvy
  • Vhodné pro malbu na černém papíru
  • Živý perleťový lesk pro umělecké efekty
  • Textura barvy ve kalíšku může vypadat hrubě

Parametry akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks)

  • Obsah: 6 kalíšků s barvami
  • Vhodné pro umělecké použití i hobby malbu
  • Typ: akvarelové barvy
  • Výrobce: Gansai Tambi
  • Formát: sada

Výhody akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks)

  • Kvalitní složení pro živé a trvanlivé barvy
  • Perfektní pro kreativní experimentování
  • Snadné použití i pro začátečníky
  • Jakékoli umělecké dílo s unikátními efekty
  • Vhodné pro různé techniky malby

Recenze Akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks)

Naše hodnocení

Recenze Akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks)

Kvalitní akvarelové barvy s obsahem pigmentu s perleťovým leskem. Pro aktivaci barvy naneste malé množství vody. Popraskání barev nemá vliv na kvalitu. Textura barvy v kalíšku může vypadat hrubě, což je způsobeno mikroskopickými bublinkami, které vznikají během výrobního procesu. Nemají vliv na kvalitu. Sada obsahuje 5 zlatých odstínů a 1 odstín perleťový bílý. Barvy krásně vyniknou na černém papíru.

Produkt Akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks) z kategorie si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Davona.cz za cenu 386 Kč.

Parametry Akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks)

váha 0.0780 kg
objem 410.0000 cm3
barva mix barev
Akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks) má EAN kód 4901427980608

Veškeré další parametry výrobku Akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks) naleznete například na webu Davona.cz

Nejlepší

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší

Kvalitní

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní

Recenze a hodnocení Akvarelové barvy Gansai Tambi Starry Colors sada zlatá (6 ks)

5 Star Rating Průměrné hodnocení · 5.0

Přidat hodnocení

Odesláním souhlasíte se zveřejněním hodnocení. Před zveřejněním může být zkontrolováno.

Hodnocení a komentáře (1)

5 Star Rating 5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt